echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Obfite opady śniegu w wielu miejscach były przyczyną kolizji a także groźnych w skutkach wypadków. Tak było między innymi przy ulicy Piłsudskiego w Sosnowcu, gdzie kierująca autobusem miejskim, usiłując uniknąć kolizji z innym autem, uderzyła w uliczną latarnię.

Obfite opady śniegu, niska temperatura, a co za tym idzie, bardzo trudne warunki drogowe oraz brak wystarczającej ostrożności ze strony wielu kierowców, były przyczynami szeregu kolizji i wypadków, do jakich doszło ostatniej doby na ulicach miasta.

Wczoraj wieczorem sosnowieccy policjanci pracowali intensywnie na miejscu wypadku, do jakiego doszło na ulicy Piłsudskiego. To właśnie tam kierująca autobusem miejskim, usiłując uniknąć kolizji z innym autem, w wyniku poślizgu straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w uliczną latarnię. W wyniku zdarzenia 52-letnia pasażerka autobusu doznała obrażeń twarzy i nosa. Trwa ustalanie szczegółów tego wypadku.

– Przy tak trudnych warunkach drogowych potrzebujemy więcej czasu na reakcję i dłuższej drogi hamowania. Warto to uwzględnić, by w przedświątecznym rozgardiaszu wszyscy dotarli bezpiecznie do celu – apelują policjanci. – To również najwyższa pora, by zmienić opony na zimowe! Nadal zdarzają się kierowcy korzystający w tych warunkach z letniego ogumienia. Kluczowy jednak jest zdrowy rozsadek i rozwaga. Jeśli ich zabraknie to skutki mogą być w niektórych przypadkach tragiczne – podkreślają.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);