Sosnowieccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie ataku na młodego mężczyznę do którego doszło w nocnym autobusie. Mężczyzna został pobity po tym, jak stanął w obronie pasażerów zaatakowanych na tle homofobicznym.

Do pobicia doszło w nocy z piątku na sobotę w autobusie linii 908N jadącym z Katowic do Sosnowca. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego, 20-latek zareagował na przejawy homofobii i upomniał innego mężczyznę, który zaatakował słownie innego pasażera, przez co agresja napastnika skierowała się na niego.

20-latek został dotkliwie pobity, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. – Napastnik podszedł do mojego chłopaka i wymierzył mu początkowo dwa ciosy. Kuba uderzył głową o rurkę i stracił na chwilę przytomność. To nie powstrzymało napastnika – bił mojego chłopaka po głowie, gdy ten leżał na podłodze – relacjonuje dziewczyna pokrzywdzonego. – Kierowca autobusu nie zareagował na bójkę, ani na moje krzyki o pomoc. Inni pasażerowie również starali się odwracać wzrok – dodaje.

Ostatecznie agresora odciągnęło dwóch mężczyzn, jednak sprawca odjechał dalej autobusem. O sprawie, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformował również prezydent Sosnowca. – Sprawą już się zajęliśmy. Autobus nie należał do PKM Sosnowiec. Na zlecenie ZTM kurs realizował prywatny przewoźnik. Sprawdzamy nagrania z monitoringu miejskiego – mówi Arkadiusz Chęciński.

Sprawa została zgłoszona na policję, która opublikowała portret pamięciowy napastnika. Mężczyzna sam zgłosił się na policję. Po wykonaniu wszystkich koniecznych czynności, materiały zostaną skierowane do prokuratora, który na ich podstawie zdecyduje o ostatecznej kwalifikacji prawnej czynu.

Skomentuj przez Facebook

20 KOMENTARZE

 1. Ale to LGBT jest ideologia agresji bo jeden koles podający się za kobietę szarpał się z większym od siebie kierowcą homofobicznej furgonetki.

 2. Przysłowia są mądrością Narodu, a jedno z nich brzmi: „Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę”. Niebywała agresja bojówek LGBT doprowadziła do takich przypadków, tylko niewinnego człowieka szkoda.

 3. Niezrozumiałym zupełnie jest dlaczego Pan Prezydent Chęciński broni ideologię LGBT jednocześnie ją promując.
  Środowisko LGBT nie ma nic wspólnego z tą ideologią
  Faszyści, komuniści.naźiści potrzebowali krwi do przetrwania ideologi i ją mieli a teraz tym śladem podąża ideologia LGBT z pełnymi ustami słowa tolerancja. Jest to paskudne.

 4. Dość o bzdetach.
  Jakaś daremna firma 2 miechy temu zdarła asfalt między przejściem od Plastra w kierunku Przychodni Kolejowej. I zagrodziła przejście. Nic nie robią tylko poprawiają ogrodzenie, które normalni ludzie przewracają. Kto wpadł na taki pomysł organizacji robót, aby tak utrudniać życie mieszkańcom? Pan Margot?

 5. Ta pięść zaciśniętą przy uchu w moim przekonaniu świadczy o propagowaniu przemocy przez środowisko ideologów LGBT a także pragnienia stosowania przemocy. Tak odbieram ten przekaz wzmacniany przekazem Pana Prezydenta Chęcińskiego.

 6. Życzę wszystkim idiotom aby ich latorośl (dla myślących prościej wyjaśnię, że chodzi o potomstwo, dla nie myślących, że o Brajanka albo Dżesikę) – okazał się osobą kochającą inaczej. Tyle.

  P.S.
  Acha! I proszę się nie podszywać.

  • Jezu… Co za patola! Jakim trzeba być chujem, żeby tak pisać?
   Ludzie o odciętych korzeniach moralnych. Zbieranina szumowin z wioch.
   Jedno pokolenie to mało, by się ucywilizować? To wypad na kieleccyznę. Ojcowizna czeka.

   P.S.
   Acha! I proszę się nie podszywać.

 7. Sosnowiec brunatnieje? Jedzie chłopak autobusem, zaczepia go „łowca pedałów”, bije, pluje, bo co, fryzura czyjaś mu się gejowska widziała?… Przecież to jakaś dzicz. Żul powinien zapłacić po 30.000 zł obydwu poszkodowanym panom, nie licząc innych konsekwencji. Gratulacje za postawę dla pana studenta, a sympatycy żula pokazali swoją nędzę, szmalcownik to nie był nigdy zawód, to charakter.

 8. Naiwniacy zapominają że świat to niebezpieczne miejsce. O głupiej porze, z głupimi ludźmi robią głupie rzeczy. Trzykrotnie złamane prawo głupoty, no i stało się.

 9. Stwierdzam że dwa wpisy poprzedzające mój pod nazwą widzący są autorstwa podszywacza robiącego słowną zadymę wraz z inwektywami do złudzenia przypominające ideologów LGBT.
  Oczywiście że temu tchurzliwemu autorowi chodzi o zameszanie podobnie jak pracownikom tzw ministerstwa propagandy UM Sosnowca nadzorowanego przez Pana Prezydenta Chęcińskiego.

 10. Do podszywacza widzącego
  Tak jak piszesz o tych pochodzących z wioch wniosek jest jeden i jednoznaczny.
  Wszyscy mamy bez wyjątku potomnych urodzonych w wiochach,z tą różnicą że wiocha nie wyszła z Ciebie pomimo że jak domniemań jesteś mieszkańcem miasta.

  • Podszywaczu Widzący sprawdziłem Cię czy posiadasz słownik
   Długo trwał odczyt lecz wyniki przyjadą z czasem.
   Powodzenia życzę wytrwałości i odwagi w wyborze własnej nazwy.👋

 11. Przynajmniej jak to wynika z Twoich komentarzy znasz się najlepiej że wszystkim a szczególnie na ideologi LGBT.
  Sądzę że jednak wiocha z Ciebie nie wyszła nawet jak mieszkasz w mieście. Innym argumentem w tym przypadku jest fakt że ciągle brakuje Tobie odwagi na użycie własnej nazwy.

 12. burza mózgów….
  jak czytam te wypowiedzi to rzygać mi się chce…

  Chłopak staną w obronie – nie ważne za kogo i kim ten ktoś jest … STANĄ W OBRONIE!

  Dostał wpier_ol …… nikt mu nie pomógł
  Tu jest problem , a wy pierdol_cie o LGBT ….

  Gościowi należy się medal za postawę i za to że miał jaja się odezwać.
  ŻADEN z was , ŻADEN by się nie odezwał , tylko odwrócił by się w stronę szyby jadą autobusem udając że nic się nie dzieje….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here