Sonia Bohosiewicz w koncercie „10 Sekretów Marilyn Monroe”

0
205

Marilyn Monroe – najsłynniejsza blondynka świata, symbol seksu, ikona. Jej nieprzemijająca sława utrzymuje się nie tylko dzięki kultowym rolom, ale i za sprawą teorii spiskowych. O tajemnicach Marilyn, w Pałacu Kultury Zagłębia, opowie i zaśpiewa Sonia Bohosiewicz.

Sonia Bohosiewicz to jedna z ciekawszych aktorek młodego pokolenia. Długo można wymieniać jej świetne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka.

Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych i muzycznych. Spontaniczna, a także ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych.

Tym razem Bohosiewicz opowie i zaśpiewa o tajemnicach najsłynniejszej blondynki świata. Koncert „10 Sekretów Marilyn Monroe” odbędzie się 21 lutego o godz. 18:00 w sali teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia w ramach cyklu Dąbrowa Łączy Pokolenia.

W repertuarze koncertu znajdą się utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy. Bilety w cenie 10 zł i 15 zł.