Wokalistka z Będzina wydała nowy singiel. Jak Wam się podoba?

5
9104

Pochodząca z Będzina wokalistka Ewelina Binkowska wydała nowy singiel „Jesteś przy mnie”. Jak Wam się podoba?

Ewelina Binkowska z Będzina z wykształcenia jest muzykiem oraz posiada dyplom wokalistyki. Artystka sama pisze teksty i komponuje muzykę. W lipcu 2015 roku wydała swoją debiutancką płytę w wersji akustycznej.

Ewelina Binkowska ma na swoim koncie wiele sukcesów – m.in. występ na Festiwalu w Opolu. Będzinianka uświetniła także wiele gali charytatywnych. Występowała m.in. na balu, z którego dochód przeznaczony był na chorego Piotra Pastusiaka z Sosnowca.

Ostatnio Ewelinę Binkowską można było zobaczyć na charytatywnej gali bokserskiej „W Samo Serce”. Na ringu spotkali się przedstawiciele mediów, artystów i władz samorządowych, w tym prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

  1. Mnie sie podoba i to bardzo. Ładna barwa, potrafi śpiewać, na tym filmiku z gali dała występ na światowym poziomie w dodatku udziela sie charytatywnie i za to naprawdę szacunek bo wcale nie musi tego robić a sukcesy jak widać jakies juz ma i życzę dalszych! Tak trzymać!

  2. […] Z reguły wygląda to tak: jak tylko pojawia mi się w głowie jakiś motyw, od razu siadam przy pianinie i zaczynam to grać, przy okazji tworząc zapis w nutach. Jak nie mam przy sobie pianina, wyciągam telefon i szybko nagrywam, nucąc sobie. Jeśli chodzi o tekst, to często już grając układam jakieś frazy, które czuję albo o których chcę w tej piosence powiedzieć. Następnie jadę do studia, gdzie nagrywam to wszystko i tak powstaje utwór. Tak też powstał singiel „Jesteś przy mnie”. […]

  3. jest petarda! super śpiewa i super wygląda! na gali wymiotła a ten kawałek całkiem fajny widziałem raz w tv i nie odstaje w niczym od jakichs tam schreoder czy innych życzę jej powodzenia bo ma talent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here