Urząd Miasta w Czeladzi powoli zmienia swoje oblicze. Od kilku dni mieszkańcy mogą podziwiać frontową ścianę magistratu.

Pod koniec marca pisaliśmy o przebiegu prac. Na zdjęciach widzieliśmy zasłonięty rusztowaniami magistrat. Urzędnicy zapewniali nas wtedy, że wszystko przebiega zgodnie z planem.

W tym tygodniu firma remontująca obiekt zdjęła rusztowania z frontowej ściany i ujrzeliśmy pierwsze efekty. Jak Wam się podoba nowe oblicze urzędu?

Remont czeladzkiego magistratu rozpoczął się w październiku 2016 roku. Na jego czas wszystkie wydziały Urzędu, Straży Miejskiej i Rady Miasta przeniesione zostały do budynków, w których funkcjonują pozostałe instytucje miejskie.

Remont czeladzkiego magistratu to kolejny etap dużej inwestycji. W ubiegłym roku zakończono remont schodów, który od lat szpecił wizerunek miasta. Przebudowano również tereny wokół Urzędu Miasta.

Wielkanoc - fot. TZ

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. A gdzie jest zegar? Nie upierał bym się przy tym starym bo był brzydki, ale przy tak dużym remoncie można było zamontować jakiś nowy, choćby elektroniczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here