Sosnowieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który 11 marca w okolicy jednego z klubów w centrum Sosnowca ugodził nożem 26-latka. Grozi mu do 5 lat więzienia.

11 marca przy jednym z klubów w centrum Sosnowca wywiązała się przypadkowa awantura pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami. W trakcie szamotaniny jeden z nich ugodził 26-latka ostrym przedmiotem, którego pokrzywdzony nie był później w stanie dokładnie opisać. Twierdził jednak stanowczo, że narzędzie było bardzo nietypowe. Po zadaniu ciosu nieznany nikomu ze świadków sprawca wsiadł do taksówki i odjechał.

– Podczas badania lekarskiego stwierdzono, że pokrzywdzony został ugodzony ostrym narzędziem, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sosnowieccy kryminalni podjęli bardzo intensywne czynności, dzięki którym już kilka dni po zdarzeniu sprawca został zatrzymany. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Czeladzi, dotąd niekarany – informuje policja.

Śledczy odnaleźli również nietypowe narzędzie napaści- rodzaj noża z uchwytem, przypominający kastet z ostrzem. Młody agresor usłyszał już zarzuty. Za uszkodzenie ciała może trafić do więzienia na 5 lat.

Skomentuj przez Facebook

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here