W Czeladzi już po raz kolejny Nory Rok przywitano na pięknie przystrojonym rynku. Nie zabrakło dobrej muzyki, fajerwerków, a nawet zaręczyn na scenie.

Impreza sylwestrowa, którą poprowadził DJ Michał Kuźma, wystartowała o godz. 22.00 na czeladzkim rynku. Mieszkańcy na ogromnym telebimie mogli usłyszeń i zobaczyć najlepsze utwory, które osiągnęły rekordową oglądalność na YouTube. Nie mogło więc zabraknąć „Despacito” Luisa Fonsi, a także wielu innych polskich i zagranicznych hitów 2017 roku.

Tradycyjnie o północy wystrzeliły w górę korki szampanów i rozpoczął się pokaz fajerwerków. Noworoczne życzenia złożył burmistrz Czeladzi. – Była przebojowa muzyka, były tańce, były efektowne sztuczne ognie i mnóstwo pięknych, wzajemnych życzeń. Oby wszystkie się spełniły, to 2018 rok będzie i dla mieszkańców i dla miasta wspaniały. Ja jeszcze raz, tak jak na rynku, życzę wszystkim naszym mieszkańcom szczęśliwego Nowego Roku – powiedział Zbigniew Szaleniec.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak Nowy Rok świętowali mieszkańcy Sosnowca

Miło sylwestrową zabawę na czeladzkim rynku będzie wspominać pewna mieszkanka. Wszystko za sprawą jej chłopaka i spontanicznych oświadczynach na scenie. Dla wtajemniczonych – zostały przyjęte.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

  1. Pan Burmistrz zlikwidował targowisko przy ul Grodzieckiej a nie zaproponowal nic w zamian .Hala Targowa przy Auby jak dobrze pojdzie bedzie gotowa w marcu !!! Panie Burmistrzu Szaleniec mimo wszystko Dosiego Roku ! życzą internauci nie Wszyscy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here