Mieszkańcom Zagłębia spodobały się zabawy pod chmurką i dość licznie stawili się, by wspólnie przywitać Nowy Rok. W Sosnowcu gwiazdą wieczoru była grupa Feel.

Sylwestrowa impreza w Sosnowcu już po raz kolejny odbyła się na placu przed Urzędem Miejskim. Gwiazdą wieczoru była grupa Feel.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 22.00. Za oprawę muzyczną odpowiadał, znany z anteny Radia Eska, DJ Wikar. Na scenie zobaczyliśmy również sosnowiecką grupę Silver Dance.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak Nowy Rok świętowali mieszkańcy Czeladzi

W stolicy Zagłębia Dąbrowskiego 2018 rok powitano specjalnym pokazem laserowym. Wszystko z troski o zwierzęta. Nie zabrakło też noworocznych życzeń od prezydenta miasta Arkadiusza Chęcińskiego.

Skomentuj przez Facebook

7 KOMENTARZE

  1. Co za syf. Byłem w 3 miastach w sylwestra. W każdym nikt nie tłumaczył się głupio tym, że biedne zwierzątka będą miały źle. A moje złote rybki? A moje małe dzieci? – bez sprzeciwu musiały sobie radzić z tym wrzaskiem i nap….. przed urzędem. Już wolę jakieś atrakcje które dzieci zainteresują a wydawanie nie swoich pieniędzy w tak nieprzemyślany sposób i mierne tłumaczenie się jest na poziomie do którego nie jestem przyzwyczajony.

  2. Nie byłem i żałuję . Doceniam fakt ,
    że w ogóle urząd podjął się organizacji tego przedsięwzięcia.

    Ps. Do urzedasów mam podejście takie samo jak młody Sztur więc tym większy szacun.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here