Sosnowiecka policja poszukuje mężczyzny, który strzelił w kierunku przystanku autobusowego.

Do zdarzenia doszło 14 grudnia, po godz. 4:00, przy ulicy Piłsudskiego, w okolicy przystanku Sosnowiec Egzotarium (w stronę Milowic). Na opublikowanym nagraniu widać, jak mężczyzna oddał kilka strzałów z broni w kierunku przystanku. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, uszkodzona została jedynie wiata przystankowa, w której rozbita została szyba.

Osoby posiadające informacje na temat mężczyzny widocznego na nagraniu proszone są o kontakt z sosnowiecką policją: tel. 32 296 12 00, 32 296 12 66, 32 296 12 55. – Zostało złożone zawiadomienie o zniszczeniu mienia – informuje podkom. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. – Z czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia wynika, że nie została użyta ostra amunicja – dodaje.

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. […] Do zniszczenia wiaty doszło 14 grudnia około 4.00. Przestępstwo odkrył rano operator monitoringu, który przeglądał jego zapisy, kiedy wyszło na jaw zniszczenie. Na filmie widać, jak młody mężczyzna zatrzymuje się na wysokości wiaty i kilkakrotnie oddaje strzały z nieznanej broni w jej kierunku. Policjanci wykonali oględziny, w wyniku których nie zabezpieczyli śladów z których wynikałoby, że użyto broni z ostrą amunicją. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here