Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów extra na mecze Zagłębia Sosnowiec w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi. Karnet extra w atrakcyjnej cenie można nabyć do 12 lutego.

W poniedziałek, 3 lutego, ruszyła sprzedaż biletów i karnetów extra na wiosenne mecze Zagłębia na Stadionie Ludowym. Pierwszym nabywcą karnetu był Ryszard Moskwa, który od 60 lat ogląda mecze Zagłębia z trybun sosnowieckiego stadionu. W młodości był też piłkarzem Polonii Sosnowiec.

Zacząłem kibicować Zagłębiu jeszcze na początku lat 60-tych, gdy Zagłębie grało pod szyldem Stali – opowiada Ryszard Moskwa. – Najbardziej w pamięci zapadł mi wyjazdowy mecz z Szombierkami Bytom, który wygraliśmy 5:1. W tym spotkaniu Jurek Patoła, który także wychował się w Polonii Sosnowiec obronił rzut karny. A w Szombierkach grali wtedy nie byle jacy piłkarze, chociażby bracia Wilimowie. Mój starszy brat Stanisław Moskwa grał z kolei w Górniku Sosnowiec. Obaj chodzimy na Stadion Ludowy, jesteśmy od młodości wierni Zagłębiu – dodaje.

Ryszard Moskwa nabywcą pierwszego karnetu - fot. zaglebie.eu
Ryszard Moskwa nabywcą pierwszego karnetu – fot. zaglebie.eu

W pierwszej turze sprzedaży będą wspomniane karnety extra i bilety na spotkania w rundzie wiosennej, a będzie można je nabywać w klubowej restauracji 3Kolory i Fanstorze.

– Przede wszystkim zachęcamy naszych kibiców do zakupu karnetów poprzez oficjalną stronę internetową klubu. Nie ruszając się z domu możecie nabyć karnet lub bilet. Ci kibice, którzy wybierają tradycyjną formę zakupu mają możliwość zakupu karnetów w 3Kolorach i Fanstorze – mówi Jerzy Mucha, rzecznik prasowy Zagłębia Sosnowiec.

Karnety extra będą w sprzedaży do 12 lutego w promocyjnych cenach 85 zł (normalny, trybuna kryta), 40 zł (ulgowy, trybuna kryta), 35 zł (normalny, trybuna odkryta) i 17 zł (ulgowy, trybuna odkryta). Później ceny te wzrosną.

Poznaliśmy też ceny biletów na wiosenne mecze Zagłębia. Bilet normalny na trybunę krytą będzie kosztować 25 zł w przedsprzedaży lub 35 zł w dniu meczowym. Bilet ulgowy kupimy odpowiednio za 12 lub 24 zł. Jeśli chodzi o trybunę odkrytą to za bilet normalny zapłacimy 10 zł w przedsprzedaży lub 20 zł w dniu meczowym, a za ulgowy 5 lub 10 zł.

Ceny karnetów i biletów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec – fot. zaglebie.eu

Ceny karnetów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec

Normalny (trybuna kryta): 85 zł (10 proc. zniżki na zakupy w Fanstorze, 20 proc. zniżki do siłowni My Fitness Place na pierwszy miesiąc). Po 12 lutego karnet kosztować będzie 120 zł.

Ulgowy (trybuna kryta): 40 zł (obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat oraz seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia). Po 12 lutego karnet kosztować będzie 58 zł.

Normalny (trybuna odkryta): 35 zł (10 proc. zniżki na zakupy w Fanstorze, 20 proc. zniżki do siłowni My Fitness Place na pierwszy miesiąc). Po 12 lutego karnet kosztować będzie 50 zł.

Ulgowy (trybuna odkryta): 17 zł. Po 12 lutego karnet kosztować będzie 25 zł.

Karnet VIP Gold: 500 zł (10 proc. zniżki na zakupy w Fanstorze, miesięczny karnet do My Fitness Place, wejście do klubowej restauracji 3Kolory, miejsce w sektorze VIP Gold, parking na terenie stadionu, catering).

Karnet VIP Red: 250 zł (10 proc. zniżki na zakupy w Fanstorze, miesięczny karnet do My Fitness Place, wejście do klubowej restauracji 3Kolory, miejsce w sektorze VIP Red).

Ceny karnetów i biletów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec – fot. zaglebie.eu
Ceny karnetów i biletów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec – fot. zaglebie.eu

Ceny biletów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec:

Normalny (trybuna kryta): 25 zł (przedsprzedaż) lub 35 zł (dzień meczowy).

Ulgowy (trybuna kryta): 12 zł (przedsprzedaż) lub 24 (dzień meczowy).

Normalny (trybuna odkryta): 10 zł (przedsprzedaż) lub 20 zł (dzień meczowy).

Ulgowy (trybuna odkryta): 5 zł (przedsprzedaż) lub 10 zł (dzień meczowy).

Bilet VIP Gold: 150 zł (przedsprzedaż) lub 200 zł (dzień meczowy).

Bilet VIP Red: 50 zł (przedsprzedaż) lub 75 zł (dzień meczowy).

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej Zagłębie Sosnowiec plasuje się na 9. miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. Cena w miarę atrakcyjna, czyżby chodziło o zamazenie wstydliwej frekwencji ? Bo jak to robi wiele klubów podają ilość karnetiwcow plus tych że zwykłym biletem…a później to na trybunach czasem śmiesznie wygląda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here