Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów extra na mecze Zagłębia Sosnowiec w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi. Karnet extra w atrakcyjnej cenie można nabyć do 12 lutego.

W poniedziałek, 3 lutego, ruszyła sprzedaż biletów i karnetów extra na wiosenne mecze Zagłębia na Stadionie Ludowym. Pierwszym nabywcą karnetu był Ryszard Moskwa, który od 60 lat ogląda mecze Zagłębia z trybun sosnowieckiego stadionu. W młodości był też piłkarzem Polonii Sosnowiec.

Zacząłem kibicować Zagłębiu jeszcze na początku lat 60-tych, gdy Zagłębie grało pod szyldem Stali – opowiada Ryszard Moskwa. – Najbardziej w pamięci zapadł mi wyjazdowy mecz z Szombierkami Bytom, który wygraliśmy 5:1. W tym spotkaniu Jurek Patoła, który także wychował się w Polonii Sosnowiec obronił rzut karny. A w Szombierkach grali wtedy nie byle jacy piłkarze, chociażby bracia Wilimowie. Mój starszy brat Stanisław Moskwa grał z kolei w Górniku Sosnowiec. Obaj chodzimy na Stadion Ludowy, jesteśmy od młodości wierni Zagłębiu – dodaje.

Ryszard Moskwa nabywcą pierwszego karnetu - fot. zaglebie.eu
Ryszard Moskwa nabywcą pierwszego karnetu – fot. zaglebie.eu

W pierwszej turze sprzedaży będą wspomniane karnety extra i bilety na spotkania w rundzie wiosennej, a będzie można je nabywać w klubowej restauracji 3Kolory i Fanstorze.

– Przede wszystkim zachęcamy naszych kibiców do zakupu karnetów poprzez oficjalną stronę internetową klubu. Nie ruszając się z domu możecie nabyć karnet lub bilet. Ci kibice, którzy wybierają tradycyjną formę zakupu mają możliwość zakupu karnetów w 3Kolorach i Fanstorze – mówi Jerzy Mucha, rzecznik prasowy Zagłębia Sosnowiec.

Karnety extra będą w sprzedaży do 12 lutego w promocyjnych cenach 85 zł (normalny, trybuna kryta), 40 zł (ulgowy, trybuna kryta), 35 zł (normalny, trybuna odkryta) i 17 zł (ulgowy, trybuna odkryta). Później ceny te wzrosną.

Poznaliśmy też ceny biletów na wiosenne mecze Zagłębia. Bilet normalny na trybunę krytą będzie kosztować 25 zł w przedsprzedaży lub 35 zł w dniu meczowym. Bilet ulgowy kupimy odpowiednio za 12 lub 24 zł. Jeśli chodzi o trybunę odkrytą to za bilet normalny zapłacimy 10 zł w przedsprzedaży lub 20 zł w dniu meczowym, a za ulgowy 5 lub 10 zł.

Ceny karnetów i biletów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec – fot. zaglebie.eu

Ceny karnetów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec

Normalny (trybuna kryta): 85 zł (10 proc. zniżki na zakupy w Fanstorze, 20 proc. zniżki do siłowni My Fitness Place na pierwszy miesiąc). Po 12 lutego karnet kosztować będzie 120 zł.

Ulgowy (trybuna kryta): 40 zł (obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat oraz seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia). Po 12 lutego karnet kosztować będzie 58 zł.

Normalny (trybuna odkryta): 35 zł (10 proc. zniżki na zakupy w Fanstorze, 20 proc. zniżki do siłowni My Fitness Place na pierwszy miesiąc). Po 12 lutego karnet kosztować będzie 50 zł.

Ulgowy (trybuna odkryta): 17 zł. Po 12 lutego karnet kosztować będzie 25 zł.

Karnet VIP Gold: 500 zł (10 proc. zniżki na zakupy w Fanstorze, miesięczny karnet do My Fitness Place, wejście do klubowej restauracji 3Kolory, miejsce w sektorze VIP Gold, parking na terenie stadionu, catering).

Karnet VIP Red: 250 zł (10 proc. zniżki na zakupy w Fanstorze, miesięczny karnet do My Fitness Place, wejście do klubowej restauracji 3Kolory, miejsce w sektorze VIP Red).

Ceny karnetów i biletów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec – fot. zaglebie.eu
Ceny karnetów i biletów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec – fot. zaglebie.eu

Ceny biletów na wiosenne mecze Zagłębia Sosnowiec:

Normalny (trybuna kryta): 25 zł (przedsprzedaż) lub 35 zł (dzień meczowy).

Ulgowy (trybuna kryta): 12 zł (przedsprzedaż) lub 24 (dzień meczowy).

Normalny (trybuna odkryta): 10 zł (przedsprzedaż) lub 20 zł (dzień meczowy).

Ulgowy (trybuna odkryta): 5 zł (przedsprzedaż) lub 10 zł (dzień meczowy).

Bilet VIP Gold: 150 zł (przedsprzedaż) lub 200 zł (dzień meczowy).

Bilet VIP Red: 50 zł (przedsprzedaż) lub 75 zł (dzień meczowy).

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej Zagłębie Sosnowiec plasuje się na 9. miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi.