Poznaliśmy zwyciężczynię tegorocznej edycji loterii podatkowej „Samochód za PIT”. Toyotę wygrała pani Ewelina, która pod koniec tygodnia odebrała kluczki do auta.

„Samochód za PIT. Rozlicz podatek w Sosnowcu” to loteria z nagrodami, w której udział mógł wziąć każdy płacący swoje podatki w Sosnowcu. Akcja to jeden ze sposobów miasta na przyciągnięcie nowych, ale i zatrzymanie obecnych mieszkańców stolicy Zagłębia.

Nagrodą główną w loterii był samochód Toyota Aygo, z kolei nagrody dodatkowe to: 5 czytników Kindle oraz 5 rowerów. W tym roku szczęśliwą posiadaczką nowej Toyoty została pani Ewelina, która w piątek, 29 czerwca odebrała kluczyki do auta.

– Pomysł z akcją to strzał w dziesiątkę. Brałam udział także w poprzedniej edycji, ale szczęście uśmiechnęło się do mnie w tym roku. Bardzo się cieszę z takiej niespodzianki. Jestem sosnowiczanką od urodzenia, kocham to miasto i jestem dumna z faktu, że w nim mieszkam – mówi pani Ewelina.

Warto dodać, że w tegorocznej edycji wzięło udział 3666 sosnowiczan. 3485 osób skorzystało z możliwości elektronicznego zgłoszenia, 181 poprzez wrzucenie formularza do głosowania do urny.

– Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w loterii. Co warte podkreślenia, wśród osób, które brały udział w drugiej edycji – 489 z nich po raz pierwszy rozliczyły się w sosnowieckim urzędzie skarbowym. Płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca. Odnosi się to do ochrony zdrowia, oświaty, transportu czy też gospodarki komunalnej – podsumował Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. gratulacje 😉

    ps
    Czy widział ktoś finał akcji „renowacja hal”? Kassa wywalona w błoto :/
    Zamiast dla ludzi pergole są dla zimioków i cybuli, którym to szkło przeszkadza i trzeba szmatami je chronić przed słońcem.
    Czemu te buraczane targowiczany nie przesuną towarów do budek, do cienia, jak było dawno dawno temu? A kupujący pod pergolami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here