Bartosz Zawadzki nie zwalnia tempa. Sosnowiczanin walczący w brazylijskim ju-jitsu ma za sobą kolejne udane starty. Zawodnik zdobył dwa brązowe medale w Londynie i Warszawie.

Bartosz Zawadzki nie zwalnia tempa i cały czas godnie reprezentuje Sosnowiec na różnych zawodach. W tym roku młody sosnowiczanin sięgnął już m.in. po złoto w Moskwie, dwa złota i srebro w Amsterdamie oraz złoto na Mistrzostwach Polskich w Luboniu.

To jednak nie wszystko. W ostatnich tygodniach Bartosz Zawadzki wystąpił na dwóch dużych imprezach – na Abu Dhabi Grand Slam w Londynie i ACB JJ European Open Championship w Warszawie. – Praktycznie co tydzień odbywają się ważne zawody i moje ambicje nie pozwalają mi opuścić żadnej imprezy – wyjaśnia Bartosz Zawadzki.

Zawodnik Gracie Barra Sosnowiec pokazał się z dobrej strony i zdobył dwa brązowe medale. – W Londynie stoczyłem cztery ciężkie walki, które dały mi dużo do myślenia. Z kolei w Warszawie również czekały mnie mocne trzy walki – przekazał zawodnik.

Bartosz Zawadzki - fot. mat. prywatne
Bartosz Zawadzki – fot. mat. prywatne

Bartosz Zawadzki nie ma czasu na odpoczynek. Cały czas trenuje i zdobywa cenne doświadczenie. W ten weekend poleci do Rzymu na ME no-gi. – Przegrywa ten, kto nie walczy – uśmiecha się sosnowiczanin.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here