Już po raz ósmy, Sosnowiec wspólnie z radiem Eska organizuje Eskalator. W Parku Sieleckim wystąpią tym razem Smolasty, Białas, Ania Dąbrowska i Gromee.

W najbliższy piątek, 24 sierpnia, już po raz ósmy odbędzie Eskalator. Eskalator to ciesząca się dużym zainteresowaniem impreza, w trakcie której w sosnowickim Parku Sieleckim występują gwiazdy znane i promowane przez Radio Eska. Początek imprezy o godz. 18.30.

W tym roku w Parku Sieleckim zobaczymy cztery gwiazdy – Smolasty (godz. 18.45), Białas (godz. 20.00), Ania Dąbrowska (godz. 21.00) i Gromee (godz. 22.).

Eskalator 2018 – kto wystąpi?

18.45 – Smolasty

20.00 – Białas

21.00 – Ania Dąbrowska

22.00 – Gromee

Skomentuj przez Facebook

6 KOMENTARZE

  1. […] Dziś w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Eskalatora. W Parku Sieleckim zobaczymy m.in. rapera Białasa (Mateusz Karaś). Wystąpi też Smolasty, czyli Norbert Smoliński. To polski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Zaśpiewa też lubiany Ania Dąbrowska, a gwiazdą wieczoru będzie Gromee (Andrzej Gromala), polski producent muzyczny, remikser, autor tekstów, DJ i malarz, tworzący głównie muzykę klubową. Początek imprezy o godz. 18.30. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here