Policjanci przerwali brutalną bójkę czterech mężczyzn do której doszło w centrum Sosnowca.

Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Katowicach pełnili służbę w patrolu pieszym na terenie centrum Sosnowca. W pewniej chwili zauważyli, że z budynku dworca PKP wybiegło czterech mężczyzn, po czym dał się słyszeć dźwięk przypominający użycie paralizatora.

Mężczyźni zaczęli się ze sobą bić, wymierzając sobie nawzajem ciosy i kopnięcia. Zdecydowana postawa dwóch policjantów, którzy natychmiast ruszyli do akcji, zakończyło starcie 3 mieszkańców Sosnowca w wieku 33-59 lat z 42-letnim katowiczaninem. Wyszło na jaw, że dwaj uczestnicy bójki posiadali przy sobie przedmioty z wbudowanymi paralizatorami.

Po dotarciu na miejsce w ramach wsparcia patrolu zmotoryzowanego, wszyscy czterej zatrzymani zostali przewiezieni do aresztu, gdzie oczekiwać będą na dalsze czynności. Badania wykazały u nich od 1 do ponad 2 promili alkoholu.

Mężczyźni usłyszą zarzuty udziału w bójce. Może im grozić do 3 lat więzienia.

Skomentuj przez Facebook

8 KOMENTARZE

  1. Apropopo
    Za rzadko przeprowadza się dezynsekcję z meneli okolic holu dworca dolnego – co na górnym to nie wiem. Zalegają i śmierdzą! Nie można by tam kolców zamontować jak na gołębie?
    Jak już przy syfiarzach, to jest już dużo lepiej z gołębiami! Jeszcze tylko kamienica z rzeźnią przy patelni przestała by pełnić funkcje gołębnika – otwarte okna na poddaszu. I ta po Rexie jak tylko ktoś to kupi…

  2. dzisiaj wupuszczą, sprawa umożona, żaden nie zezna nic na policji, bawili się na śniegu i pieścili prądem…ehhh po co ta interwencja?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here