W najbliższy weekend kolejna edycja cieszącej się dużym uznaniem wśród mieszkańców akcji „Zagłębie za pół ceny”. W zagłębiowskich miastach będzie można skorzystać z atrakcyjnych ofert na wybrane produkty lub usługi.

Przed nami kolejna edycja niezwykłego wydarzenia, które daje mieszkańcom możliwość spróbowania czegoś nowego i odwiedzenia ciekawych miejsc na kulinarnej mapie Zagłębia. Promocyjne ceny będą nie tylko w Sosnowcu, ale też w Będzinie, Czeladzi i Dąbrowie Górniczej. Akcja trwa w weekend 31 sierpnia – 2 września.

Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. W trakcie trwania akcji jednorazowo obniżone zostają ceny o 50 proc. na wybrane produkty lub usługi.

– Cieszę się, że poza gastronomią, silną pozycją w ofercie są także usługi. Ponownie do akcji przyłączają się także jednostki miejskie, co daje naprawdę fajną ofertę – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że już po raz kolejny udział w wydarzeniu wezmą przedsiębiorcy z innych branży. W ubiegłym roku w akcji udział wzięło blisko 100 lokali.

Lista lokali biorących udział w wydarzeniu oraz ich specjalna oferta promocyjna na kolejnych podstronach. Pełna lista lokali wraz z wykazem promocyjnych ofert znaleźć można na stronie Zagłębie za pół strony.

CZYTAJ DALEJ: