Policjanci z Sosnowca zatrzymali sprawcę wybicia szyby w autobusie miejskim. Kiedy go wytropili, 44-latek przebierał się w krzakach, aby nie zostać rozpoznanym.

Sosnowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na przystanku Sielec-Park oczekuje kierowca autobusu, w którym agresywny pasażer wybił szybę. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna podszedł do zamkniętych drzwi pojazdu i mocno w nie kopnął. Po wszystkim uciekł w kierunku parku – opowiada Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Funkcjonariusza rozpoczęli poszukiwania wandala i w krzakach zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi. 44-latek właśnie się przebierał, aby nie zostać rozpoznanym na podstawie ubioru, w którym wybił szybę. Nie spodziewał się, że ktoś odnajdzie go w gęstych zaroślach.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

8 KOMENTARZE

 1. brawo za zatrzymanie 👍
  Jakby jeszcze udało się nie wpuszczać żuli z piwami w ręku i śmierdziuchów z reklamówkami puszek po piwie itp

  PS
  HALO UM!!
  W remontowanym przejściu podziemnym z Dęblińskiej do Plastra nie ma światła!!
  A co za debil pozwolił na zerwanie chodnika po stronie sralni dla psów za Sezamem?
  Zerwali asfalt w czerwcu i obywatel musiał dymać po kamieniach – aż do całkowitego zamknięcia przejścia Plastry – Sezam! Pierwszy raz coś takiego w mieście 41-200, że firemka ustawia życie ludziom na pół roku minimum!

 2. Bardzo dobrze, trzeba tępić takie zachowania.
  Ciekawi mnie natomiast ile lat pozbawienia wolności, powinien dostać jeden wandal za zniszczenie mienia społecznego (naszego) wysokiej wartości?
  Z szacunków, wartość tego mienia wynosi okoł 70 mln złotych.
  Ktoś policzy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here