Sosnowieccy policjanci zatrzymali trzech pracowników jednej z firm, którzy okradli swojego pracodawcę na kwotę blisko 100 tys. złotych. Ich łupem padał głównie sprzęt elektroniczny, ale także odzież i akcesoria.

Zatrzymani to 24-latek, 41-latek i 42-latek. Wszyscy są mieszkańcami Sosnowca. Mężczyźni od kwietnia systematycznie okradali swojego pracodawcę. Firma handlowa mogła stracić przez nieuczciwych pracowników sprzęt elektroniczny, odzież i inne akcesoria o łącznej wartości blisko 100 tys. złotych.

Funkcjonariusze obserwowali sprawców od jakiegoś czasu i jednego dnia zatrzymali wszystkich. – Znaleziono przy nich warte blisko 78 tys. zł skradzione mienie. Pozostałe przedmioty śledczy zabezpieczyli podczas przeszukań, które przeprowadzono po zatrzymaniach – przekazała Sonia Kepper z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Wszystko, co skradli, wróciło już do właściciela firmy. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli także samochód o wartości 60 tys. złotych należący do jednego z podejrzanych. – Wszyscy mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Tylko jeden z nich był w przeszłości karany za kradzieże, pozostali nie mieli dotychczas konfliktu z prawem. Grozi im do 5 lat więzienia – dodała Sonia Kepper.

Skomentuj przez Facebook

12 KOMENTARZE

    • „Partia to nie klub sportowy by ich wspierać czy bronić w internecie, to są cholerni urzędnicy, których wybieramy i maja się wywiązywać z obietnic, bo jak nie będą albo będą odstawiać jakiś szajs, to trzeba ich wymienić w kolejnych wyborach i koniec kropka.”

  1. Jestem. Nie siedzę na forum cały dzień. „Wychwalam” pana Jarosława tylko tam gdzie pissmany wściekłe atakują swoich oponentów (czytaj Chęcinskiego) i wszystko co nie po ich linii partyjnej. PS. Nie głosowałem na obecnego prezydenta.

    • Ciuchy i badziewie mają, elektroniki nie. Jednak trzeba być wyjątkowym fachowcem, aby stamtąd wynieść choćby długopis. Nie sądzę, stawiam na Wuchan, Kefir lub Masakro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here