Policjanci z Dąbrowy Górniczej prowadzą poszukiwania zaginionego 81-letniego Stanisława Marca, który w środę oddalił się z miejsca zamieszkania. Mężczyzna cierpi na demencję.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 81-letni Stanisław Marzec wyszedł z domu mieszczącego się na dąbrowskim osiedlu „Trzydziesty” w środę, 19 sierpnia, tuż po godz. 9.00 i od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony 81-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej cierpi na demencję, ma problemy z wymową i poruszaniem się.

Z ustaleń policjantów wynika, iż zaginiony mężczyzna poruszał się, po terenie miasta, autobusami komunikacji miejskiej i ostatni raz widziany był w środę, po godz. 11.00 na jednym z przystanków komunikacji miejskiej w centrum Dąbrowy Górniczej.

Zaginął Stanisław Marzec - fot. KMP w Dąbrowie Górniczej
Zaginął Stanisław Marzec – fot. KMP w Dąbrowie Górniczej

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie jasne, włosy: krótkie blond z siwiejącymi na skroniach zaczesane na prawą stronę, uszy normalne, nos lekko garbaty, uzębienie pełne z widocznymi srebrnymi uzupełnieniami.

Ubiór zaginionego: granatowa koszula flanelowa w kratę z długim, rękawem, bezrękwanik koloru niebieskiego, spodnie granatowe typu jeans, na stopach niebieskie klapki, „kroksy”.t

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Dąbrowie Górniczej – tel. 47 85 222 55, 47 85 222 66 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997 lub 112.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here