Trwa „Be active tour”, podczas którego Ewa Chodakowska odwiedza polskie miasta, by prowadzić sesje treningowe dla dużych grup osób. Na jej trasie nie zabrakło zagłębiowskiego akcentu.

Jesteś aktywna i lubisz ćwiczyć z Ewą Chodakowską w domu? Teraz masz okazję spotkać trenerkę na żywo. Już 23 marca w dąbrowskiej hali widowiskowo-sportowej „Centrum” mieszkanki Zagłębia będą miały niepowtarzalną okazję, aby odbyć wspólny trening z „trenerką wszystkich Polek”.

Ewa Chodakowska odwiedzi dębowe miasto w ramach „Be active tour”, podczas której ciekawe zajęcia sportowe poprowadzi trenerka oraz trenerzy z teamu Be Active. To grupa najlepszych trenerów z różnych dyscyplin fitness m.in. treningu funkcjonalnego, jogi, dance czy zumby.

– W ramach imprezy Aktywne kobiety kobietom Ewa Chodakowska wraz z trenerami przeprowadzą zajęcia fitness w ramach ogólnopolskiej 7 trasy Be Active Tour, ale po raz pierwszy w naszym mieście – zapowiadają organizatorzy wydarzenia. – Nie zabraknie wspólnej rozgrzewki, wykładu dietetyka, wyciskających pot treningów, zdjęć z teamem oraz dużo uśmiechu i zabawy! – dodają.

Na uczestników czekać będzie cały dzień ćwiczeń, w tym trening z Ewą Chodakowską i jej mężem Lefterisem Kavoukisem. Warsztaty Be active tour odbędą się w hali widowiskowo-sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej w sobotę, 23 marca. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Uczestnicy powinni zabrać ze sobą matę do ćwiczeń, mały ręcznik, sportowe obuwie przeznaczone do ćwiczeń fitness oraz strój sportowy. – Poza aktywnymi uczestnikami zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie i kibicowania! – zachęcają organizatorzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here