W piątek rano, na nowym rondzie na ul. 3 Maja w Sosnowcu doszło do zderzenia tramwaju z samochodem osobowym. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło około godziny 7:45 na nowym rondzie na ul. 3 Maja.

– Kierująca samochodem osobowym marki renault nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu tramwajowi, w wyniku czego doszło do zderzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kobieta, która kierowała „osobówką”, została ukarana mandatem karnym – mówi Mariusz Łabędzki z KMP w Sosnowcu.

Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Fot. Sosnowiec na sygnale/Facebook

13 KOMENTARZE

  1. Rondo, nie rondo, jaki kierowca po wyjeździe spod ślimaka pomyśli, że ma pierwszeństwo?… a no najprędzej taki ze srajfonem w garści.

    w dodatku czarne tablice…

    • Bo są. Ale jak ktoś jeździ na pamięć, albo nie potrafi obrócić głowy, by dostrzec tramwaj, to tak się kończy. Rutyna gubi nawet najbardziej doświadczonych zawodowców….

  2. ciekawe kiedy ronda na Orionie, na Mecu, na Klimontowie (11listopada-Hubala), koło Barbary, Orla-Ślimak-Świerczewskiego, na Wygodzie 🙂

  3. no niestety na tym rondzie czasem trzeba spojrzeć mocno w lewo zanim się przejedzie przez torowisko, ale wole takie rondo niż wieczne stanie na światłach w samotności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here