Już w najbliższy poniedziałek, 18 października popularna marka Tefal otwiera swój sklep w Centrum Handlowym M1 w Czeladzi. Z tej okazji dla klientów przygotowano nie lada gratkę.

Firma Tefal to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją artykułów gospodarstwa domowego. Firma oferuje najnowszą technologię oraz innowacyjne rozwiązania pomagające w gotowaniu, sprzątaniu i prasowaniu.

tefal
Tefal – fot. mat. pras.

Marka stale się rozwija, tak jak liczba ich sklepów stacjonarnych na terenie całej Polski. Kolejny z nich zostanie otwarty w poniedziałek, 18 października w Centrum Handlowym M1 przy ul. Będzińskiej 80 w Czeladzi.

– Marce Tefal zależy, aby atmosfera w nowym sklepie była bardzo sąsiedzka. Sklep Tefal chce być miejscem nie tylko udanych zakupów, ale także spotkań, rozmów i wspólnego gotowania – mówią przedstawiciele marki Tefal.

tefal
Tefal – fot. mat. pras.

Prezenty dla klientów

Z okazji otwarcia kolejnego sklepu marka Tefal przygotowała dla klientów wiele atrakcji, nie zabraknie także rabatów. 500 pierwszych klientów, którzy zrobią zakupy za min. 50 zł i dołączą do Klubu Tefal, otrzyma w prezencie patelnię Tefal!

tefal
Tefal – fot. mat. pras.

Zakupy można również zrobić w formie online. Tefal oferuje wideorozmowę na WhatsApp lub poprzez zamówienie telefoniczne pod numerem telefonu 883 848 955. Pracownicy sklepu doradzą, pomogą dobrać sprzęt i odpowiedzą na pytania związane z używaniem sprzętów firmy Tefal.

Gwarancja i satysfakcja gwarantowana

Marka Tefal cieszy się uznaniem na rynku od wielu lat. Jednak osoby, które jeszcze się wahają przed zakupem marka oferuje możliwość przetestowania sprzętów w sklepie lub w domu. Testowany produkt można zwrócić w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny!

tefal
Tefal – fot. mat. pras.

Dodatkowo firma oferuje voucher o wysokości nawet 100 zł dla osób, które przyniosą do sklepu swój zużyty sprzęt. Zostanie on przekazany profesjonalnej firmie zajmującej się recyklingiem.