Teatr Zagłębia cały czas wspomaga miejskie placówki zdrowia. Tym razem chce produkować kombinezony i fartuchy.

Po udanej akcji szycia maseczek Teatr Zagłębia kontynuuje działania na rzecz miejskich placówek zdrowia, tym razem zapraszając do współpracy pracownie krawieckie. – Jest to naturalne rozwinięcie dotychczasowej działalności – zaznacza Iwona Woźniak, dyrektor Teatru Zagłębia.

– Nasze panie krawcowe i garderobiane wykonują wspaniałą pracę, ale w tej chwili zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej jest po prostu zbyt duże. Cały czas zgłaszają się do mnie pracownicy i dyrektorzy instytucji publicznych z prośbą o dostarczenie większych ilości. Rozszerzyliśmy również zakres produkcji o kombinezony, których uszycie jest znacznie bardziej czasochłonne – dodaje.

PRZECZYTAJ: Garderobiane oraz krawcowe z Teatru Zagłębia szyją maseczki ochronne

Tym samym Teatr Zagłębia zwraca się z apelem do wszystkich pracowni krawieckich z terenu Zagłębia, które chcą wspomóc akcję szycia maseczek i kombinezonów na potrzeby lokalnych instytucji publicznych.

– Ze swojej strony oferujemy dostarczenie niezbędnych do szycia materiałów wraz z instrukcją oraz odbiór gotowych produktów i przekazanie ich miejskim placówkom zdrowia w Zagłębiu – mówi Filip Jałowiecki z Teatru Zagłębia.

Teatr Zagłębia cały czas również przyjmuje bawełnę i flizelinę na potrzeby produkcji. – W razie możliwości odstąpienia dużych ilości któregoś z wymienionych materiałów, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 883-100-995 – dodaje Filip Jałowiecki.