Salony KODANO Optyk świętują urodziny! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Tylko w dniach 4 – 9 marca salony KODANO Optyk na Śląsku świętują urodziny! Z tej okazji mamy dla ciebie wyjątkowy prezent! Do każdych zakupionych okularów korekcyjnych otrzymasz okulary przeciwsłoneczne marki Santino za 1zł!

Nadchodząca wielkimi krokami wiosna to idealny czas, aby odświeżyć swój wygląd i wyrazić swoją osobowość poprzez stylowe dodatki. Jednym z najbardziej rzucających się w oczy elementów mody są oczywiście okulary, które nie tylko chronią nasze oczy przed słońcem, ale również stanowią wyrazisty stylowy akcent. W KODANO Optyk wybierzesz te idealne dla Ciebie, ponieważ aktualnie w naszych salonach można skorzystać z wyjątkowej promocji wszystkie oprawki okularowe za 1zł (w ramach zakupu pełnych okularów korekcyjnych). Przygotuj się na niezapomnianą modową przygodę i dobierz okulary przeciwsłoneczne z urodzinowej promocji tylko za 1zł!

W salonach KODANO Optyk znajdziesz okulary dla każdego, niezależnie od wieku, stylu czy potrzeb. Doświadczeni pracownicy pomogą Ci dobrać okulary korekcyjne, które będą idealnie dopasowane do Ciebie i zapewnią Ci niesamowity komfort widzenia.

fot. mat. prasowe

Salony które biorą udział w urodzinowej promocji:

  • KODANO Optyk Katowice Centrum Handlowe Libero, tel: 536 105 372
  • KODANO Optyk Katowice Silesia City Center, tel: 666 669 491
  • KODANO Optyk Katowice Galeria Katowicka, tel: 531 445 940
  • KODANO Optyk Katowice Centrum Handlowe 3 Stawy, tel: 780 005 667
  • KODANO Optyk Mysłowice Centrum Handlowe Quick Park, tel: 665 099 120
  • KODANO Optyk Gliwice Centrum Handlowe FORUM, tel: 536 470 598
  • KODANO Optyk Częstochowa Galeria Jurajska, tel: 511 122 980
  • KODANO Optyk Dąbrowa Górnicza Centrum Handlowe Pogoria, tel: 534 759 593
  • KODANO Optyk Sosnowiec Centrum Handlowe Auchan, tel: 533 240 121

Urodziny KODANO Optyk to nie tylko świetny sposób na uzupełnienie swojej kolekcji okularów, ale również idealny moment, żeby zadbać o wzrok. Kupując okulary korekcyjne w KODANO Optyk, profesjonalne badanie wzroku jest wliczone w cenę! Najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowani specjaliści zadbają o Twój wzrok na profesjonalnym poziomie! To nie tylko świetny sposób na uzupełnienie swojej kolekcji okularów, ale również na ochronę wzroku przed słońcem.

Promocja Urodziny salonów KODANO Optyk na Śląsku trwa od 4 do 9 marca. Nie czekaj, odwiedź jeden z salonów i odbierz prezent!