15 i 16 czerwca na stadionie Azotanii odbędą się Dni Jaworzna. Na scenie wystąpią m.in. Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży i Organek.

Tegoroczne Dni Jaworzna uświetni sześć niesamowitych koncertów. Organizator – Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie – tym razem postawił na gwiazdy młodego pokolenia.

Artyści, których zobaczymy i posłuchamy, biją obecnie rekordy popularności w serwisie YouTube, są laureatami najważniejszych nagród muzycznych i wyprzedają wszystkie swoje koncerty do ostatniego miejsca. Ta propozycja to też spory przekrój muzyczny, od electropopu, przez pop, muzykę klubową, reggae, muzykę alternatywną po rock.

Pierwszego dnia wystąpią m.in. The Dumplings, duet z Zabrza grający muzykę electropop, Grzegorz Hyży, znana szerokiej publiczności gwiazda polskiej muzyki pop, który przygodę z muzycznym światem zaczynał w programie X-Factor oraz Gromee, zeszłoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji.

Z kolei 16 czerwca jaworznicka publiczność będzie miała okazję wysłuchania koncertu lokalnego zespołu Blunt Razor, który odnosi coraz większe sukcesy. Ponadto wystąpią dwie gwiazdy z wieloma złotymi płytami na koncie: Kamil Bednarek i Organek.

Dni Jaworzna, to nie tylko muzyczna uczta. – Na jaworznickie rodziny będzie czekało wiele atrakcji, m.in. zajęcia dla najmłodszych, strefa gastronomiczna i wiele innych – zapowiadają organizatorzy.

Harmonogram Dni Jaworzna 2019

Sobota (15 czerwca):

18.00The Dumplings

20.00 – Grzegorz Hyży

22.00 – Gromee

Niedziela (16 czerwca):

17.30 – Kamil Bednarek

19.30 – Blunt Razor

21.00 – Organek