echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

W czwartek, 13 czerwca w Sosnowcu otwarto 5. sklep sieci Lidl. Dyskont przygotował dla klientów bogatą ofertę produktów w promocyjnych cenach oraz atrakcje dla całych rodzin.

W Sosnowcu otwarty został nowy sklep Lidl, który powstał przy ulicy Rydza Śmigłego 9. W dyskoncie, o powierzchni ponad 1350 m2, znaleźć można produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Ponadto, w nowej placówce, klienci mogą nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów, artykułów przemysłowych oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach, a także produkty z ofert tygodniowych.

W sklepie znalazły się ekologiczne rozwiązania.  W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania, w tym: energooszczędne oświetlenie LED, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych oraz instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła.

Ponadto, na klientów czekają cztery rodzaje wózków: duże wózki na tygodniowe zakupy rodzinne, średnie wózki, małe wózki dla dzieci oraz koszyk ręczny. Niewątpliwym udogodnieniem dla klientów jest dojazd do sklepu, parking z około 95 miejscami parkingowymi, a także szerokie alejki oraz ergonomiczne kasy.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

W obiekcie zostało zatrudnionych około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);