24 listopada na deskach Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi Paweł Domagała. Dąbrowa Górnicza będzie jednym z przystanków trasy koncertowej zatytułowanej 1984 Tour.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Szerszej publiczności znany m.in. z seriali „O mnie się nie martw”, „Powiedz TAK!”, „Druga szansa” oraz filmów „Wkręceni”, „Wkręceni 2”, „Planeta Singli” czy „7 rzeczy których nie wiecie o facetach”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez O mnie się nie martw (@omniesieniemartw_tvp)

Nie każdy jednak wie, że jego drugą pasją, oprócz aktorstwa, jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Podwójnie Platynowej Płyty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez PAWEŁ DOMAGAŁA (@paweldomagala)

W 2018 roku wydał drugi album pt. „1984”. Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka „Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 111 mln odtworzeń na YouTube, oraz zyskując miano Przeboju Roku 2018 RMF FM.

W tym roku Paweł Domagała wydał trzy single – „Czasami”, „Nie zmarnuj mnie” i „Żmijowisko”. Premiera kolejnego, trzeciego już, albumu „Wracaj” jest zapowiedziana na 2020 rok.

Koncert Pawła Domagały w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębie odbędzie się w niedzielę, 24 listopada, o godz. 19.00.