Niezależnie od tego, czy charakter pracy wymaga od swoich pracowników eleganckiego ubiory, każdy współczesny mężczyzna powinien mieć w swojej szafie co najmniej kilka sprawdzonych, wysokiej jakości koszul. Wielu panów jednak boryka się z pytaniem o to, jak to zrobić, a jednocześnie nie przepłacać.

Eleganckie koszule dla mężczyzn

W zasadzie każdy mężczyzna ma co najmniej kilka razy w roku taki moment, kiedy wypadałoby założyć elegancką i modną koszulę męską. Może się to wiązać z rozmową o pracę, weselem, ważną uroczystością rodzinną i wiele innych. Dobrze dopasowana do rodzaju sylwetki koszula sprawia, że mężczyzna wygląda zdecydowanie bardziej stylowo, schludnie i atrakcyjnie. Chcąc podkreślić swój styl, warto sięgnąć po ponadczasowe rozwiązania i wzbogacić je indywidualnymi dodatkami. Sklep z koszulami dla mężczyzn Denley.pl to jeden z czołowych liderów na rynku w Polsce. Z pewnością znajdziesz tam coś, czego potrzebujesz. Warto spędzić trochę czasu, zastanawiając się nad odświeżeniem garderoby. Elegancka męska koszula już dawno wyszła poza schematy. Obecnie projektanci poszerzają swoje propozycje i urozmaicają o inne kolory i kroje, dlatego tym bardziej warto im się przyjrzeć.

Jaki kolor koszul męskich wybrać?

Modna koszula męska ma zdecydowanie wiele możliwych wersji kolorystycznych. Począwszy od klasycznych białych modeli, aż po granatowe i błękitne. Od kilku sezonów coraz częściej panowie wybierają także bordowe koszule męskie, które są ciekawą odmianą. Można wykorzystać ten trend, jako oryginalne urozmaicenie własnej garderoby, choć nadal z zachowaniem eleganckiego stylu. Najważniejszą niepisaną zasadą jest jednak wybieranie koszuli nie tylko pod kątem panującej mody, ale przede wszystkim swojej własnej urody. Koszula powinna podkreślać naturalny wygląd właściciela, a nie z nim konkurować. Panowie o jasne karnacji prawdopodobnie nie będą wyglądali dobrze w krzykliwych kolorach, a z drugiej strony mężczyźni o mocnych rysach twarzy prawdopodobnie będą wyglądali karykaturalnie w delikatnych, pastelowych barwach. Jednak przede wszystkim jest to indywidualna kwestia. Na wybór nakłada się uroda, rysy twarzy, kolor skóry, a także odcień koszuli i indywidualne upodobania.

Bordowa koszula męska – czy nadaje się do pracy?

Obecnie coraz większa grupa pracodawców zezwala na zakładanie innych koszul niż klasycznych białych. Modna koszula męska to obecnie już także inne kolory – niebieski, granatowy, zielony, a także bordowy. Ten ostatni jest o tyle ciekawy kolor, że doskonale podkreśla urodę niemalże każdego odcienia cery. To sprawia, że może stać się dobrą alternatywą dla białych koszul, których niektórzy nie lubią. Warto jednak wcześnie zapytać się szefa lub kierownika zespołu, czy taki strój będzie odpowiedni i zgodny z etykietą w miejscu pracy.

Na co zwracać uwagę, wybierając modną koszulę męską?

Choć ceny koszul męskich nie należą do najniższych, warto zainwestować w minimum dwa modele wyższej jakości. Mają na to wpływ materiały, sposób produkcji, a przede wszystkim krój. Im tańsze modele tym przeważnie bardziej maszynowo zrobione. Standardowe rozmiary mogą nie być dostosowane do indywidualnych cechy sylwetki, a w dodatku, aby oszczędzić czas i pieniądze są szyte bez dodatkowych wcięć modelujących. Dobrym miejscem na znalezienie niedrogiej, a nadal bardzo wysokiej jakości ubrań są bezpośrednio strony producentów odzieży. Tam można mieć pewność, że poszukiwany produkt będzie wykonany precyzyjnie i powinien służyć przez wiele kolejnych lat.

1 KOMENTARZ

  1. […] Istotnym aspektem przy wyborze jakiejkolwiek koszuli jest materiał, z którego została ona stworzona. Bawełniane koszule męskie sportowe to idealna propozycja nie tylko dla sportowców, a wszystkich, którzy chcieliby ubrać koszulę nawet w ciepłe dni i mieć pewność, że nie będą się nadmiernie pocić. Warto więc zwracać uwagę na to, czy koszula została stworzona z poliestru, czy jest ona bawełniana. Na pewno godne polecenia są również koszule lniane, które co prawda nie są tak eleganckie, jednak sprawiają, że skóra nie poci się tak szybko. Nie zawsze jest prawdą to, że jakość musi dużo kosztować — w tym tekście przeczytasz o tym, jak kupić stylową, ale niedrogą męską koszulę. […]

Comments are closed.