Lubicie mocne wrażenia w kinie? Jeśli tak, to właśnie dla Was jest Nocny Maraton Strachu w kinie Helios w Sosnowcu.

W najbliższy piątek, 21 kwietnia sosnowieckie kino Helios zaprasza na kolejną noc pełną filmów, których najważniejszym celem jest śmiertelnie nas wystraszyć. W programie cztery najlepsze filmy grozy ostatnich miesięcy.

Pierwszym z nich będzie inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, premierowy horror „Ostatnia klątwa”. Następnie, również po raz pierwszy na ekranach kin w Polsce, przerażający „Belly of the bulldog”. Po chwili przerwy, atmosferę prawdziwej grozy pogłębi „Lament” i w tym stanie pozostaniemy już do rana, z jedną tylko różnicą – będzie jeszcze mroczniej, a to za sprawą świetnego „Dark was the night”.

– Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – zachęcają organizatorzy.

Maraton Strachu w sosnowieckim kinie Helios już 21 kwietnia. Początek o godz. 23.00. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Czego najbardziej się boisz?

Na odpowiedzi czekamy do 21 kwietnia, do godz. 11:00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina Helios w Sosnowcu. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Maraton Strachu”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here