To już ostatnie dni promocji. Tylko do 18 lipca w salonach KODANO Optyk trwa TOTALNA WYPRZEDAŻ: aż 70 proc. rabatu na wszystkie oprawki korekcyjne oraz 30% rabatu na okulary przeciwsłoneczne. Nie czekaj, przywitaj wakacje w nowych okularach światowych marek!

Gorące lato w pełni, a ponad dwa miesiące przymusowej kwarantanny i konieczność przestawienia się na tryb pracy zdalnej sprawiły, że nasze oczy zaczynają odczuwać skutki nowego trybu życia. Praca w nieodpowiednich warunkach oraz wielogodzinne wpatrywanie się w ekran komputera, telewizora czy smartfona mogą wywoływać lub pogłębiać wady wzroku, dlatego tak ważne jest zadbanie o najwyższy poziom ochrony naszych oczu i regularne badanie wzroku.

Na szczęście mamy też dobrą wiadomość! W każdym salonie KODANO Optyk można wykonać badanie wzroku, które jest wliczone w cenę okularów, a doradcy klienta pomogą dobrać odpowiedni model. To najlepszy moment żeby zadbać o swoje oczy, ponieważ w salonach KODANO Optyk trwa obecnie promocja której jeszcze nie było.

KODANO Optyk - fot. mat. pras.
KODANO Optyk – fot. mat. pras.

ABSOLUTNIE WSZYSTKIE OPRAWKI KOREKCYJNE można kupić aż 70 proc. taniej, a na okulary przeciwsłoneczne obowiązuje 30 proc. rabatu! Można wybierać spośród światowych marek, takich jak Ray-Ban, Emporio Armani, Loretto, Dolce&Gabbana i wielu innych! Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest zakup pełnych okularów korekcyjnych (oprawka + 2 soczewki okularowe). Oferta obowiązuje tylko do 18 lipca, więc warto się spieszyć!

KODANO Optyk w Sosnowcu

Jeden salon w Sosnowcu i 18 w całej Polsce. W stolicy Zagłębia salon KODANO Optyk zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ul. Zuzanny 20, tel. 533 240 121. Salon oferuje kilkadziesiąt modeli okularów, a więc wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

KODANO Optyk - fot. mat. pras.
KODANO Optyk – fot. mat. pras.

KODANO Optyk – polska firma, polski kapitał

KODANO Optyk jest częścią grupy Szkla.com, która w całości została stworzona z polskiego kapitału. To firma, która od lat z powodzeniem dostarcza okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne oraz akcesoria okularowe. Najlepiej świadczą o tym setki zadowolonych i powracających klientów. Co roku stawia sobie nowe cele i prężnie się rozwija otwierając kolejne salony – obecnie posiadają już 18 lokalizacji w miastach: Bydgoszcz, Częstochowa, Kraków, Gdańsk, Kalisz, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Elbląg, Sosnowiec, Toruń i Wrocław.