Zagłębie Sosnowiec pomoże niepełnosprawnym kibicom, którzy chcą stworzyć stowarzyszenie.

W najbliższy czwartek, 4 października, o godz. 17.00 w budynku przy boisku ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej odbędzie się spotkanie organizacyjne tworzonego od podstaw Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Zagłębia Sosnowiec.

– Fani naszego klubu borykający się na co dzień z różnego rodzaju niepełnosprawnościami chcą wspólnie wspierać ukochany zespół, zarówno na Stadionie Ludowym, jak i w meczach wyjazdowych. W trakcie spotkania omawiane będą kwestie organizacyjne KKN Zagłębie, ponadto wybrane zostaną władze klubu – wyjaśnia Jerzy Mucha, rzecznik prasowy beniaminka Lotto Ekstraklasy.

Niepełnosprawni kibice chcą nie tylko spotykać się w swoim gronie przy okazji ligowych spotkań, ale także prywatnie, by dzielić się swoimi radościami i troskami. Mają oni poparcie władz Zagłębia, które zamierza pomagać im w różnych kwestiach. Kolejnym krokiem po zorganizowaniu KKN-u ma być stowarzyszenie.

– Jako jeden z pierwszych naszą inicjatywę poparł Włodzimierz Sierakowski, jeden z najlepszych polskich fotoreporterów, który porusza się na wózku inwalidzkim – podkreśla Jerzy Mucha.

POLECAMY TAKŻE:

Remis na dole tabeli. Zagłębie znów bez wygranej

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here