Jeśli ktoś szuka bodźca do działania, sposobu żeby rozwinąć swoje ciało, czy też okazji zagłębienia się w sobie w poszukiwaniu wewnętrznej harmonii, to znaleźć go może podczas jogi, która odbywa się w Sosnowcu. Zajęcia są darmowe i dla każdego.

Adam Rogulski jest instruktorem rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha-joga oraz karateką z 30 letnim doświadczeniem. W internecie szerzy informacje anatomiczne, prozdrowotne oraz zapobiegające urazom. Można się również dowiedzieć jaka była jego historia i przygoda z jogą.

Dzięki inicjatywie „Rewolucja w treningu” każdy może dołączyć do zajęć plenerowych, które odbywają się w soboty na Górce Środulskiej od godziny 9:00 oraz w niedziele na Stawikach – molo, również od godziny 9:00. Wyjątkowym udogodnieniem są również zajęcia on-line prowadzone w piątki o godzinie 19:30 na oficjalnej stronie Adama Rogulskiego na facebooku.

To nie jest zwykła joga, a połączenie różnych sportów, takich jak: kalistenika, stretching, trening siłowy, trening ogólnorozwojowy. Zajęcia są zdecydowanie bardziej zróżnicowane i adresowane do szerszego grona odbiorców.