Ten ślub i wesele przejdą do historii. Na szokujący, a nawet nieco makabryczny pomysł wpadli 26-letnia Sylwiana i jej narzeczony Łukasz.

Gotyk, rock i groteska to główny temat finałowego odcinka, popularnego programu emitowanego w TVN Style „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, który zrealizowany został w Czeladzi. Tym razem, Izabela Janachowska, prowadząca program ma do czynienia z bohaterami jak z horroru. Trafia na parę młodą, dla której gotycki styl i pająki to absolutna codzienność.

Sylwiana ma 26 lat i jest szczęśliwą matką dwójki dzieci z poprzednich związków. Córeczkę Wiktorię urodziła w wieku 16 lat, a syna Tristana 5 lat później. Jej narzeczony Łukasz pracuje w fabryce i oboje interesują się fantastyką oraz rockowymi koncertami.

Para zadecydowała, że ich ślub musi odbyć się w stylu filmów Tima Burtona dlatego ich stylizacje inspirowane są głównymi bohaterami jego dzieł. Oprócz stylizacji ślubnych nic innego nie jest przygotowane… Sylwiana i Łukasz chcą, aby wystrój sali weselnej był mroczny i groteskowy w akompaniamencie z fioletowo-czarnymi kolorami.

Uroczystość ich zaślubin i wesele odbyły się w absolutnie niecodziennej oprawie, z pogranicza horroru i czarnego humoru, odbył się w Pałacu pod Filarami w Czeladzi. Producenci programu uznali, że koncepcja jest na tyle niezwykła i atrakcyjna, że warto aby impreza zorganizowana właśnie w tym miejscu.

Przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia zobaczyć można w trakcie powtórek programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” we wtorek, środę, czwartek oraz sobotę. Jedno jest pewne, ten ślub i wesele przejdą do historii, a zaproszeni goście długo o nim nie zapomną.