W dniach 16, 17, 18 sierpnia w Parku Miniatur w Inwałdzie na zwiedzających będzie czekać gra terenowa edukacyjno – turystyczna, która pozwoli odkryć uczestnikom cały świat. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do zgarnięcia jest dziesięć dwuosobowych zaproszeń na wydarzenie.

Udział w grach terenowych to nie tylko atrakcyjna forma spędzania czasu, osobiste doświadczenia, ale również możliwość zmierzenia się z czymś nieznanym. W dniach 16, 17, 18 sierpnia w Parku Miniatur w Inwałdzie na zwiedzających będzie czekać gra terenowa edukacyjno – turystyczna.

– Do uczestnictwa w niej zapraszamy nie tylko zapalonych obieżyświatów, ale również całe rodziny, które dzięki zaangażowaniu spędzą w naszym parku niezapomniane chwile. Nasi goście przekonają się, że zwiedzanie może stać się ciekawą przygodą, a nie tylko spacerem pomiędzy miniaturami – mówią przedstawiciele Parku Miniatur w Inwałdzie.

Quest „Dookoła Świata” zawiera zagadki w postaci zabawnych rymowanek, dzięki którym goście będą mogli rozwiązać postawione przed nimi zadanie. Czytając i rozwiązując wierszowane wskazówki uczestnicy wędrują po całym Parku Miniatur i poznają różne ciekawostki dotyczące poszczególnych budowli i krajów z których pochodzą. Podczas gry będzie trzeba wykazać się aktywnością i spostrzegawczością.

Gra jest doskonałym sposobem na rodzinne spędzenie czasu. Po rozwiązaniu ostatniej rymowanki biorący udział w zabawie odbierają nagrodę we wskazanym na queście miejscu. Dla wytrwałych przygotowano dyplomy, medale podróżników a dla dzieci dodatkowo upominki.

Gra terenowa w postaci questu zawiera w sobie elementy nauki i zabawy, a po rozwiązaniu hasła potwierdzającego przebycie wyznaczonej trasy, gwarantuje rodzinną satysfakcję. Karty z questem dostępne będą w kasie biletowej, przed wejściem na teren Parku Miniatur.

Park Miniatur - fot. mat. pras.
Park Miniatur – fot. mat. pras.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia jest dziesięć dwuosobowych zaproszeń do Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaka nowa atrakcja związana ze starożytnymi Chinami pojawiła się w Parku Miniatur w sezonie 2019?

Na odpowiedzi czekamy do 9 sierpnia, do godz. 12.00. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Dookoła świata”.

UWAGA! Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach 16-18.08.2019 r. Zaproszenia do odbioru w kasie.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”