8 kwietnia w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie odbędzie się wyjątkowa Gala Wiedeńska z udziałem solistów polskich i europejskich oper. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy konkurs.

8 kwietnia w będzińskim teatrze odbędzie się Gala Wiedeńska. Na cenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”.

– Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie – mówi Jędrzej Tomczyk, organizator wydarzenia. – Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu – dodaje.

Gala Wiedeńska w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie odbędzie się 8 kwietnia o godz. 17.00. Bilety w cenie 80 zł do nabycia m.in. www.ebilet.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn.

Mamy trzy podwójne zaproszenia!

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są trzy podwójne zaproszenia na wspomniany koncert. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć napisać:

Z czym kojarzy Wam się opera?

Na odpowiedzi czekamy do 1 kwietnia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na koncert. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Gala Wiedeńska”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”