W nadchodzący weekend szykuje się wielkie muzyczne święto w Jaworznie. Przez dwa dni na scenie stadionu Azotanii zobaczymy gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tegoroczne obchody Dni Jaworzna podzielono bowiem na odmienne stylowo części. W sobotę królować będą rockowe klimaty. Imprezę rozpocznie zespół IRA (godz. 17.00), a później na scenie zobaczymy formację Koniec Świata, Siostry Goławskie oraz dobrze znaną wszystkim Urszulę. Pierwszy dzień muzycznych wrażeń zakończy się koncertem Gooral.

Energetyczne Dni Jaworzna 2016

Odliczanie do Energetycznych Dni Jaworzna trwa! Pozostały już tylko 3 dni!W ramach dwudniowych obchodów święta miasta m.in.: koncerty gwiazd, strefa kibica oraz masa atrakcji dla najmłodszych.A Wy na który element imprezy czekacie najbardziej?

Opublikowany przez Mckis Jaworzno na 8 czerwca 2016

Niedziela to zupełnie inne klimaty. Na scenie pojawią się Effect, Avanti oraz grupa Andre, która zaśpiewa swój największy przebój „Ale Ale Aleksandra”. O dobrą zabawę zadba też Kabaret OTTO.

Nie zabraknie konkursów oraz zabaw dla dzieci i dorosłych. Dla fanów piłki nożnej i trwających Mistrzostw Europy przygotowano z specjalną Strefę Kibica, w której na dużym ekranie będzie można obejrzeć wszystkie niedzielne mecze, w tym ten najważniejszy Polska – Irlandia Północna. Spotkanie skomentuje znany dziennikarz sportowy Andrzej Zydorowicz.

W ten weekend odbędą się także Dni Będzina.

Sobota (11 czerwca):

17.00 – IRA

18.30 – Koniec Świata

20.00 – Siostry Goławskie

20.30 – Urszula

22.00 – Gooral

Niedziela (12 czerwca):

17.00 – Effect

18.00 – Kabaret OTTO

19.30 – Avanti

21.00 – Andre