Marzysz o modelowaniu ciała, usunięciu cellulitu i niechcianej tkanki tłuszczowej? Z pomocą przychodzi endermologia LPG Alliance.

Endermologie LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania pomarańczowej skórki.

Od ponad 30 lat marka LPG® tworzy innowacyjne urządzenia dla świadomych piękna kobiet i mężczyzn, którzy są wymagający, jeśli chodzi o ich zdrowie i urodę. Endermologia LPG® jest to w 100% naturalna (certyfikat FDA), bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek.

Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta. Dzięki temu, procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a leczenie niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Endermologia LPG Alliance - fot. mat. pras.
Endermologia LPG Alliance – fot. mat. pras.

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

Jeśli oczekujesz terapii wyszczuplającej lub anycellulitowej, która przebiega bezboleśnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie – skorzystaj z najnowocześniejszego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii – Endermologie LPG Alliance.

Pod hasłem Endermologie LPG Alliance kryje się w 100% naturalna, oparta na masażu podciśnieniem rewolucyjna technologia modelowania sylwetki, wyszczuplania i walki z cellulitem. Dzięki innowacyjnej głowicy, jakiej nie posiada żadne inne urządzenie tego typu, zabieg jest bardziej skuteczny i bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży.

Zabieg najlepiej jest wykonać w serii. W ProSkinbeauty place proponuję bardzo korzystne pakiety zabiegowe 6,9 lub 12 zabiegów. Zabiegi wykonuje się 2-3 razy w tygodniu, nie wymagają wcześniejszego przygotowania oraz rekonwalescencji po zabiegu.

Endermologia LPG Alliance - fot. mat. pras.
Endermologia LPG Alliance – fot. mat. pras.

Wskazania:

  • cellulit,
  • wiotka skóra,
  • nadwaga,
  • obrzęki.
  • zaburzenia w krążeniu krwi i limfy,
  • przewlekłe stany napięcia mięśni (przed i po treningu),
  • nadmiar toksyn w organizmie.

Decydując się na pakiet zabiegów i opłacając go w okresie lockdownu otrzymasz 25 proc. zniżki. Termin na wykorzystanie każdego pakietu 3 miesiące od otwarcia branży przez rząd.

Ceny pakietów po rabacie:

6 zabiegów 1380,– 1035,-

9 zabiegów 1830,- 1370 ,-

12 zabiegów 2300,- 1720 ,-

Jeśli chcesz skorzystać z pakietu w promocyjnej cenie i nie stracić zniżki zadzwoń 730784308 lub napisz do nas na facebooku. Pamiętaj, że pakiet będziesz mogła wykorzystać w najgorętszym okresie na zabiegi modelujące- w tym okresie pakiety nigdy nie są w promocji.