W weekend, 8 i 9 czerwca swoje doroczne święto obchodzić będzie Sławków. Z tej okazji na uczestników przygotowano wiele atrakcji, które zagwarantują dobrą zabawę.

Niepowtarzalna atmosfera Dni Sławkowa sprawia, że to największe święto w roku za każdym razem przyciąga prawdziwe tłumy mieszkańców. Występy artystyczne dzieci i młodzieży, koncerty gwiazd, kramy, wystawy i konkursy – tak do późnego wieczora na Rynku bawić się będą sławkowianie.

Pierwszego dnia, na rynku zaprezentowany zostanie program artystyczny Miejskiego Ośrodka Kultury w Sławkowie, studia taneczno-baletowego „Paj Deja” oraz szkoły tańca „La cultura”. Następnie, na scenie pojawi się zespół Magaa. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus.

Drugi dzień również rozpocznie się od programu artystycznego Miejskiego Ośrodka Kultury w Sławkowie. Później, dla uczestników wydarzenia wystąpi zespół Ragtime oraz śląska grupa kabaretowa Masztalscy. Wydarzenie odbędzie się na małym rynku.

Ponadto, przygotowano wiele zabaw i atrakcji, w tym: turniej piłkarski, inaugurację extremecity, wesołe miasteczko i animacje dla dzieci, wystawa fotograficzna czy kiermasz książek przygotowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Wśród wydarzeń towarzyszących Dniom Sławkowa 2019 będzie kolejna edycja Biegu Republiki Sławkowskiej.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here