Dni Czeladzi 2017. Poznaliśmy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na tegorocznych Dniach Czeladzi. Impreza odbędzie się 24 i 25 czerwca.

AKTUALIZACJA

Zobacz szczegółowy harmonogram tegorocznych Dni Czeladzi

Tegoroczne Dni Czeladzi odbędą się w Parku Grabek. Impreza rozpocznie się 24 czerwca i potrwa dwa dni. W sobotę wydarzenie otworzy założony w 1985 roku kabaret Koń Polski. Później na scenie pojawią się młodzi artyści z Czeladzi, a po nich zagra legendarny zespół Lombard.

Gwiazdą wieczoru będzie niezwykle lubiana i związana z Zagłębiem Ewa Farna. Urodzona w Czechach wokalistka na pewno zaśpiewa takie hity, jak „Tu”, „Wszystko albo nic”, „Cicho” czy też „Bez Łez”.

PRZECZYTAJ: Dni Sosnowca 2017. Zagrają m.in. Shazza, Cleo oraz Lady Pank

Drugi dzień rozpocznie się od występu kabaretu Jurki. Po nich zagra obchodzący 5-lecie czeladzki zespół The Harpagans. Następnie swoje mocniejsze brzmienie zaprezentuje grupa NeuOberschlesien. Pochodzący z Piekar Śląskich zespół jeszcze do niedawna koncertował jako Oberschlesien, ale po rozstaniu z perkusistą Marcelem Różanką występują pod nową nazwą.

Na koniec Dni Czeladzi 2017 usłyszymy jedną z największych gwiazd polskiej estrady – Marylę Rodowicz z zespołem. Królowa Polskiej Piosenki jest uwielbiana przez miliony Polaków, a jej przeboje śpiewają kolejne pokolenia. W ostatnim czasie zasłynęła duetem z Zenonem Martyniukiem, z którym podczas sylwestrowej imprezy w Zakopanem wykonała „Przez Twe Oczy Zielony”.

– Mam nadzieję, że podczas tegorocznych Dni Czeladzi każdy meloman z naszego miasta znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszam wszystkich na ostatni czerwcowy weekend do naszego miasta. Będzie wesoło i będzie się działo – zachęca Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

Dni Czeladzi 2017:

Kabaret Koń Polski

Lombard

Ewa Farna z zespołem

Kabaret Jurki

https://www.youtube.com/watch?v=bRDeN2oKU0M

The Harpagans

NeuOberschlesien

Maryla Rodowicz z zespołem

Jak spędzisz tegoroczne święta wielkanocne?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...