Hejt jest słaby, pośmiejmy się razem – tak na internetowy hejt odpowiada Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Kampania wyborcza trwa. Nie dziwi zatem fakt, że w internecie, pod postami kandydatów pojawiają się różne, często nieprzychylne, komentarze. Nie inaczej jest w przypadku obecnego włodarza Sosnowca – Arkadiusza Chęcińskiego. Pod jego postami na popularnym portalu społecznościowym pojawiają się komentarze, które rozliczają go z obietnic wyborczych.

Wśród komentujących znajdują się też tacy, którzy skrupulatnie przyglądają się wszystkim jego poczynaniom, by z każdej wpadki zrobić katastrofę. Nie brakuje też komentarzy w których użytkownicy mediów społecznościowych bez skrupułów obrzucają obecnie urzędującego prezydenta błotem.

W najnowszym filmie umieszczonym na profilu Arkadiusza Chęcińskiego, zamieścił on odpowiedź na hejt. W ten sposób ustosunkował się do słów krytyki, jakie padają w jego kierunku. Wśród nieprzychylnych komentarzy, na jakie odpowiada prezydent, znalazły się m.in.: „Pan Arkadiusz nie dba o higienę i publicznie pierze garnitur w basenie publicznym”, „Człowiek tak naprawdę bez przygotowania zawodowego (taką szkołę kończy każdy matoł)”, „Zwykły populista. Omamia mieszkańców kolejnymi eventami i budową miejsc do spędzania wolnego czasu”, „Prawdziwy ślusarz w przyciasnej kurtce i drelichowych spodniach, mówiący o niebie i chlebie” czy „Arkadiusz Rozkopię Wszystko Chęciński”.

Czy uważacie, że to dobry sposób na walkę z hejtem?