Marcin Bazylak, kandydat na prezydenta Dąbrowy Górniczej, zaapelował o prowadzenie kampanii fair play. Na jego apel nie odpowiedział żaden z kontrkandydatów.

Marcin Bazylak podpisał Dąbrowską Deklarację Wyborczą, w której zadeklarował prowadzenie kampanii wyborczej z szacunkiem dla prawa, mieszańców Dąbrowy Górniczej i wzajemnym szacunkiem do wszystkich kandydatów.

– Bardzo mi zależy, by dąbrowianie 21 października w trakcie wyborów samorządowych dokonali świadomego wyboru. Myślę, że mieszkańcom naszego miasta pomoże w tym przyjęcie trzech oczywistych zasad, na jakich będziemy prowadzić kampanię wyborczą – powiedział Marcin Bazylak.

Zaapelował również do pozostałych kandydatów i komitetów wyborczych o złożenie swoich podpisów pod treścią deklaracji.

– Podpisuję się pod niniejszą deklaracją. Do tego samego zachęcam pozostałych kandydatów na prezydenta Dąbrowy Górniczej oraz kandydatów w wyborach do rady miejskiej. Pokażmy, że łączy nas szacunek: dla prawa, dla mieszkańców i do siebie nawzajem – podsumował Bazylak.

Jak zostaliśmy jednak poinformowani, żaden z kandydatów na apel nie odpowiedział.

5 KOMENTARZE

  1. To ten koleś co obrabiał sekretarkę Podrazy na biurku i afera była że cały Urząd huczał?!
    I takie coś ma być prezydentem? Powinien dożywotnio mieć zakaz pełnienia funkcji publicznej! Już nie wspomnę o przekrętach i kradzieżach wraz z Podrazą i Lipczykiem! Obejrzyjcie sobie program sledczy Anity Gargas niedawno leciał w TV co oni mają na sumieniu! Ci ludzie powinni mieć dożywocie albo na krześle wylądować a nie piastować jak niby nigdy nic najwyższe funkcje publiczne!

    • Dokładnie ten Pajac ma być prezydentem ostatnio jak otwierali zieloną park to widziałem bazylaka chodził za podraza jak piesek kiedyś stworzyłem fanpage pod nazwą Chcemy Nowego Dworca w Dąbrowie Górniczej gdyby nie ja to na dzień dzisiejszy peron wyglądał by w takim samym stanie jak był potem o tym fakcie dowiedział się Robert warwas że taki fanpage istnieje nagle pan Bazylak się też zainteresował i się wpierdalał tam gdzie nie trzeba udzielał wywiadów że on chce zmienić dworzec tfuuuu jak można na kimś tak żerować i robić sobie reklamę panie Bazylak gdyby nie ja to pan by do tej pory nie wiedział że taki fanpage istnieje!!!!

      • Ja pierdzele kim jesteś Anonimie ?pokaż swe oblicze !!! może będziemy się kajać przed Tobą iż nie posłuchaliśmy rad Twych Mędrzce Jedyny !!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here