Kolejne zagłębiowskie miasto prezentuje swój film promujący miasto i jego rozwój

0
235

Na mieszkańców Czeladzi czeka miły, świąteczny upominek. W internecie pojawił się film zatytułowany „Czeladź – stare miasto, nowe możliwości”, promujący miasto.

Zaprezentowany kilka dni temu spot pokazuje w atrakcyjny i przejrzysty sposób obraz całego miasta z wieloma jego aspektami.

– Film pokazuje to, z czego czasem sami nie zdajemy sobie sprawy, jak piękne jest nasze miasto – mówi Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

W roli niemych, ale jakże wymownych przewodników występują najwybitniejsi w Polsce trenerzy i specjaliści w takich dyscyplinach jak: parkour, street workout, 3run i freestyle gymnastic.

W spocie zobaczyć można m.in. widok na miasto z lotu ptaka, Pałac Saturna, noeromańską parafię św. Stanisława Biskupa i Męczennika, rynek, rzeźbę czarownicy czy nowe tereny inwestycyjne, a także usłyszeć krótką historię rozwoju starego miasta.

Wśród mieszkańców już pojawiły się głosy, że film powoduje wzrost poziomu lokalnego patriotyzmu i godności bycia czeladzianinem. Jak wiadomo, dobra reklama to zyska dla miasta.

Dla sympatyków miasta poza granicami Polską, przygotowano też wersję angielską filmu promującego Czeladź.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here