W poniedziałek, 25 czerwca rozpoczęła się akcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Z pieczątkami po nagrody”, która skierowana jest do sosnowieckich uczniów.

Wszystkie dzieci i młodzież szkolna do 17 roku życia, zamieszkała na terenie miasta Sosnowca lub uczęszczająca do sosnowieckich placówek oświatowych, może wziąć udział w akcja „Z pieczątkami po nagrody”, która wystartowała 25 czerwca.

W akcji może uczestniczyć każdy, kto posiada kupon „Z pieczątkami po nagrody” dostępny w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99. Na odwrocie kuponu konieczne jest podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz imienia i nazwiska wraz z numerem kontaktowym i adresem e-mail prawnego opiekuna.

Pieczątki można otrzymać za udział w półkoloniach letnich, zumbie/zumbie kids, wydarzeniach w ramach programu „Bliżej siebie”, warsztatach rolkowych i deskorolkowych, night skating’u, letniej akademii szermierki, w zajęciach na Wake Zone Stawiki i wodnym torze przeszkód na Stawikach oraz nauce pływania z Miejską Szkołą Pływania.

Warunkiem koniecznym umożliwiającym wzięcie udziału w losowaniu nagród jest zebranie 10 pieczątek na specjalnych kuponach oraz prawidłowe wypełnienie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywaniu wizerunku.

Akcja trwa do 1 września. Wyniki losowania zostaną zostaną ogłoszone 1 września podczas wydarzenia w ramach programu „Bliżej siebie”. Rozlosowane zostaną 3 nagrody główne oraz 20 nagród dodatkowych.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here