13 stycznia Będzin ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem dla najmłodszych pacjentów. Co się będzie działo w królewskim mieście?

Już w niedzielę, 13 stycznia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny. 27. finał odbędzie się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

W królewskim mieście granie z orkiestrą Jurka Owsiaka rozpocznie się o godz. 10:00. Wówczas w Szkole Podstawowej nr 10 będzie można oddać krew, a także wylicytować ciekawe gadżety i zakupić słodkości. Zabawa potrwa tu do godz. 14:00.

Orkiestra Jurka Owsiaka ponownie zagra w Sosnowcu

Następnie, mieszkańcy przenieść się będą mogli do Grodżca, gdzie jak co roku finał odbędzie się w filii Ośrodka Kultury, w którym wezmą udział Szkoły Podstawowe nr 3 i 6 oraz Przedszkola Miejskie nr 14 i 15. W godzinach 14.00-16.00 zaplanowano tam licytacje, kawiarenkę, loterię oraz występy uczniów i przedszkolaków.

Dodatkowo, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy będzie można wesprzeć już w czwartek w Szkole Podstawowej nr 4, gdzie o godz. 16:30 odbędzie się bal karnawałowy, licytacja gadżetów sportowych oraz sklepik z drobnymi upominkami.

Tego samego dnia WOŚP będzie można wesprzeć w Przedszkolu Miejskim nr 13, gdzie o 16:30 ruszy sprzedaż wypieków i potrwa, loteria fantowa czy wiele innych atrakcji dla najmłodszych oraz zaproszonych gości.

Wsparcie dla orkiestry będzie także okazać w piątek w Szkole Podstawowej nr 11, gdzie zaplanowano loterie, kawiarenkę oraz występy uczniów.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here