Chociaż do wakacji jeszcze trochę czasu to sezon wakacyjny na sosnowieckich Stawikach trwa w pełni, a amatorzy sportów wodnych mają nową atrakcję. Aquator, czyli gigantyczny tor gumowych przeszkód już oficjalnie otwarty.

Założony kilka lat temu przez członków kadry Polski w narciarstwie wodnym, sosnowiecki ośrodek Wake Zone Stawiki przyciąga coraz więcej osób. W tym roku otwarcie wake parku miało miejsc pod koniec kwietnia. Amatorzy sportów wodnych mogą z niego korzystać codziennie od godziny 10:00 do zmroku.

Od soboty, 26 maja w ośrodku działa nowa atrakcja – Aquator, czyli gigantyczny tor gumowych przeszkód. Nazwę dla atrakcji wymyśliła 10-letnia Marta, która w nagrodę otrzymała bezpłatny karnet wstępu na cały tegoroczny sezon.

Z Aquatoru mogą korzystać dzieci, które ukończyły już 8 lat. Aczkolwiek do 12. roku życia wyłącznie pod opieką dorosłych opiekunów.

POLECAMY TAKŻE:

Sosnowiec stanie się wakeboardową stolicą Polski

 

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. Fajnie, fajnie, ale zróbcie coś najpierw z paskudną trasą DK94 i jej otoczeniem, bo Stawiki mało kto z zewnątrz zobaczy, zaś trasę – przeciwnie, ogląda (i przy okazji czuje – jazdę po dziurach) dziennie bardzo wielu ludzi z różnych miejsc Polski, a nawet i zagranicy. Do sąsiedniej Dąbrowy wjeżdża się dziś jak do bogatszego brata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here