Już po raz trzeci, świeżo upieczeni studenci będą mogli dzięki ofercie Kolei Śląskich wypróbować transport kolejowy, płacąc za bilet miesięczny jedynie symboliczną złotówkę.

Wraz z nadejściem roku akademickiego studenci śląskich i zagłębiowskich uczelni będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert na zakup biletów Kolei Śląskich. Oferta „Studenciak” skierowana jest do świeżo upieczonych studentów, dopiero rozpoczynających swoją drogę kształcenia uniwersyteckiego.

„Studenciaka” będzie można kupić poprzez platformę SkyCash od 1 do 31 października. Zakupiony w ten sposób bilet będzie dostępny od razu i ważny przez miesiąc od daty zakupu – czyli np. bilet kupiony 5 października będzie ważny do 4 listopada. Do wyboru są wszystkie relacje obsługiwane przez Koleje Śląskie, z wyjątkiem odcinka Chałupki – Bohumin i pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane.

Korzystający z oferty przewoźnika studenci, w trakcie kontroli oprócz biletu będą musieli okazać dokument potwierdzający rozpoczęcie studiów – legitymację studencką lub zaświadczenie dostępne na stronie przewoźnika w zakładce Dla Podróżnych – Oferty – Studenciak.

– Mamy nadzieję, że również w tym roku uda nam się zachęcić dużą część studentów do korzystania z kolei podczas codziennych podróży do domu i na uczelnię. Zgodnie z danymi z lat ubiegłych można zauważyć, że coraz więcej studentów przekonuje się do takiej formy podróżowania – mówią przedstawiciele Kolei Śląskich.

Akcja, jak przystało na studencką promocję, wystartuje wraz z początkiem roku akademickiego czyli 1 października. Warto jednak już wcześniej sprawdzić swoje możliwości dojazdu pociągiem na uczelnię, siatka połączeń śląskiego przewoźnika jest bowiem bardzo szeroka.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here