We wtorek, 14 lutego w sosnowieckiej dzielnicy Zagórze doszło do groźnego wypadku, w wyniku którego samochód rozpadł się na dwie części.

Do zdarzenia doszło na Zagórzu w pobliżu ul. Rydza Śmigłego, w kierunku ronda papieskiego.

– Mężczyzna w wieku, ok. 40 lat, kierujący seatem cordobą, jadący w stronę ronda papieskiego od strony ul. Rydza Śmigłego, nie zatrzymał się i pojechał prosto. Następnie uderzył w drzewo, w wyniku czego samochód rozpadł się na dwie części – mówi st. asp. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Na miejscu trwają czynności związane z ustaleniem przyczyny wypadku. Nie ma utrudnień ruchu.

Auto przejechało na wprost przez wysepkę ronda i zatrzymało się na drzewie w okolicy baru Laguna przy skrzyżowaniu, rozpadło się na dwie części, jedna została na drzewie a druga, przód auta, kilka metrów dalej – relacjonuje jeden ze świadków.

Mężczyzna, kierujący pojazdem, został przetransportowany do szpitala. – Nikt inny nie ucierpiał w zdarzeniu – dodaje sosnowiecka policja.

Informację o wypadku otrzymaliśmy na naszą platformę TWOJE INFO. Jesteś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Chcesz się tym z nami podzielić? Napisz do nas!

zagłębie-info

Skomentuj przez Facebook

10 KOMENTARZE

  1. Zastanawia mnie z jaką prędkością trzeba jechać aby samochód stał się dwuczęściowy, albo w jakim stanie ten samochód był i kiedy miał przegląd? Ciekawe czy niemiec płakał jak sprzedawał 😉

    • Widać jakie bzdety skoro tyle osob sie tym przejęło. A poza tym idiota doinformuj sie zanim ktos znowu da ci dostęp do internetow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here