Łukasz Komoniewski pozostanie prezydentem Będzina. Według danych z 21 obwodów wyborczych, obecny włodarz królewskiego miasta ma 66,5 proc. poparcia.

Według nieoficjalnych jeszcze danych z 21 na 29 obwodów wyborczyach, na Łukasza Komoniewskiego zagłosowało 66,5 proc. uprawnionych do głosowania mieszkańców. Marcin Lazar zdobył 17,34 proc., a senator Arkadiusz Grabowski – 16,14 proc. głosów.

38-letni Łukasz Komoniewski ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Pracował w sektorze prywatnym. Od ponad 15 lat związany zawodowo z samorządem. Od 2010 roku jest prezydentem królewskiego miasta. W 2014 roku wygrał wybory w pierwszej turze, uzyskując 64,68 proc. głosów. Jest członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Więcej szczegółów wkrótce.

Skomentuj przez Facebook

4 KOMENTARZE

  1. Antypolaco w powiecie Będzińskim jest dużo sumowiny nierobow szczególnie na osiedlu Ksawera gdzie dużo nierobow kozysta z +500 i opieki społecznej a do pracy się nie chelpia bo po co tylko zazdroszcza tym co pracują i nie dają im przejść i żyć kiedy ktoś z tym zrobi porządek

  2. Antypolaco ja powiem krudko i na temat +500 i pomoc z opieki społecznej powinna przysługiwać osoba które pracują i maja dzieci a nie takim co piją wodę i robią libacje alkoholowe jak na osiedlu Ksawera w bloku na ul. Żwirki i wigury1 tak prawda to są wydane daremno pieniądze podatników którzy ciężko pracują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here