Na drodze ekspresowej S1 w Sosnowcu, na wysokości ulicy Inwestycyjnej doszło do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń. Na miejscu występują duże utrudnienia i korki.

Do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń doszło na drodze ekspresowej S1 w Sosnowcu, w kierunku Tychów, na wysokości ulicy Inwestycyjnej. Do zdarzeń doszło w odległości ok. 1 km od siebie.

W pierwszym przypadku doszło do dachowania samochodu marki opel vectra. Kierowca, bez widocznych obrażeń trafił do szpitala na badania kontrolne.

Drugie zdarzenie dotyczy zderzenia dwóch samochodów osobowych z samochodem ciężarowym. – W samochód marki skoda fabia uderzył samochód ciężarowy. W wyniku zdarzenia osobówka uderzyła w inny samochód osobowy, w którym znajdowało się pięć osób, z czego dwójka dzieci – relacjonuje st. asp. Sonia Kepper, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Na miejscu jedna z osób podróżujących samochodem marki skoda była reanimowana, po odzyskaniu akcji serca została przetransportowana do szpitala. Druga pasażerka również została przetransportowana do szpitala.

Osoby podróżujące drugim samochodem osobowym również przewieziono na obserwację do szpitala, jednak ich stan nie był poważny.

Policjanci wyjaśniają okoliczności obu wypadków. Na miejscu tworzą się ogromne korki. – Na miejsce skierowanych zostało kilka patroli, które kierują ruch na DK94 oraz ulicę Lenartowicza, w celu rozładowania ruchu w tym miejscu – dodaje Sonia Kepper.

Policja prosi o rozwagę i omijanie tego miejsca. Droga w kierunku Tychów będzie zablokowana przez kilka godzin.

Skomentuj przez Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here