Od 20 do 21 czerwca, w odnowionym amfiteatrze na terenie Parku Grabek, odbędą się Dni Czeladzi 2020. Poznaliśmy już wszystkie gwiazdy, które uświetnią tegoroczną imprezę.

W sobotę, 20 czerwca, na scenie pojawi się Kabaret Kałasznikof, który wprowadzi czeladzkich widzów w dobry humor. Kolejną atrakcją tego dnia będzie występ Roksany Węgiel, zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jako ostatni na scenie pojawi się legendarny zespół Kult.

Dzień później, 21 czerwca, o sporą dawkę śmiechu zadba Kabaret Rak. Warto dodać, że występujący w nim Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek będą prowadzącymi tego dnia imprezy. Interesująco zapowiada się również występ znanej i lubianej grupy BRAThANKI. Jako ostatni na czeladzkiej scenie pojawi się popularny zespół Nocny Kochanek.

Podczas tegorocznych Dni Czeladzi powróci również projekt Czeladź Śpiewa, który skupia najbardziej utalentowanych czeladzkich artystów muzycznych oraz tradycyjny przegląd utalentowanych artystów – Czeladzkie Talenty. Jak co roku nie zabraknie również specjalnie przygotowanej strefy gastronomicznej oraz pełnego atrakcji lunaparku.

Bezpłatna Gazeta Regionalna Twoje Zagłębie objęła patronat medialny nad imprezą.

Skomentuj przez Facebook

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here